Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSuper7: Teenage Mutant Ninja Turtles figürleri!

Super7: Teenage Mutant Ninja Turtles figürleri!

Super7 adlı firma 80’lerde doğup Ninja Kaplumbağa oyuncaklar ile büyüyenlere güzel sürprizler yapmaya başladı. İlk serisinde Splinter Usta ve Raphael’in olduğu bir dörtlü çıkarmışlardı. Bu ikinci seride ise benim daha çok beklediğim karakterlerden Bebop var. Aynı zamanda ikinci kaplumbağa olarak Leonardo ve ayrıca Shredder da bu seride yer alıyor. Cowabunga! Asıl Ninja Kaplumbağa hayranları için herhalde en büyük sürpriz Mutagen’in de bu seride yer alıyor olması.

Gerçekten bu seri beni ilk anda etkiledi ve ön sipariş verebilmek için içim gidiyor şu anda. Belki hatırlarsınız, 80’larda Ninja Kaplumbağaların hatalı yapılmış figürleri üretilmişti ve bunlar neredeyse kült ürünler olmuştu, NECA firması ise sonrasında bu ürünleri düzeltmişti ve orijinaline yakın figürleri satışa sunmuştu.

Super7 ise NECA’nın aksine, 80’lerdeki figürlerin orijinalliğini bozmadan hem hatalı hem de düzeltilmiş hallerinin daha kaliteli versiyonlarını iki şekilde sunmuşlar. Eğer daha modern figürlerdeki gibi renkli aksesuarlar tercih ediyorsanız bunlar seçenekler arasında. Ya da benim gibi eski günlerdeki figürlerinizi özlüyorsanız da renksiz aksesuarları satın almayı da seçebilirsiniz. Bu şekilde seçenek sunmaları şirket adına gerçekten çok iyi bir tercih olmuş; böylelikle daha çok alıcıya ulaşma olasılıkları var ve koleksiyoncular için de daha fazla sunum opsiyonu veriyor.

Mart başında ön siparişleri başlayacak olan bu ikinci set şimdiden bana üçüncü sette kimlerin olacağını merak ettiriyor. Tahminimce Bebop u yalnız bırakmak istemeyip Rocksteady’i seçebilirler ve ayrıca üçüncü bir kaplumbağanın da o grupta olması muhtemel. Ancak kalan iki figür için tahmin yapmam çok zor özellikle ikinci setten Mutagen’i görmüşken.

Gerçekten Ninja Kaplumbağa dünyasında bu kadar karakter varken, sıvı içinde yüzen göz ve beyin gibi organları ve sindirilmemiş yemek parçaları ile beraber göze en rahatsızlık veren ama bir yandan da benim en sıra dışı bulduğum bu karakteri görmek beni şaşırttı. Siz de üçüncü sette kimlerin olacağını merak ediyor ve ilgi duyuyorsanız takipte kalın.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -