Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERSuper7: The Office Dizisinin Lisansını Aldı!

Super7: The Office Dizisinin Lisansını Aldı!

Super7, Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla The Office serisinin lisansını aldığını duyurdu.

Bildiğiniz üzere Super7 genellikle 3.75” ölçekli figürleriyle tanınan bir marka. 3.75” ölçekli figürler pek benim tarzım olmasa da The Office serisini çok seven biri olarak bu habere çok sevindim doğrusu. Dwight’ı küçük küçük figürler halinde görmek çok keyifli olacak.

Seriye hangi karakterlerle başlayacaklarını açıklamasalar da ilk önce Michael Scott’ı yapmazlarsa ayıp ederler doğrusu. Ardından da Dwight’ı görmeyi bekliyorum.

Serinin çıkış tarihi vs hiçbir şey şu an için belli değil. Ama lisansını aldıklarına göre gelişmeleri de önümüzdeki süreçte duyuracaklardır.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle The Office severlerin fikirlerini merak ediyorum. Discord sunucumuzdan yazmayı unutmayın.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -