Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSuper7: Thundercats Figürleri Ön-Siparişte!

Super7: Thundercats Figürleri Ön-Siparişte!

Super7: 3.seri Thundercats Ultimates figürlerini ön-siparişe açtı!

Bir dönemin en iyi çizgi filmlerinden birisiydi Thundercats. Takipçileri tarafından hala takıp edilen hatta kitlesine gençleri de katan bir marka haline geldi günümüzde. Thundercats figürlerini bir çok farklı firma figür, heykel ve prop olarak üretiyor.

Benim en sevdiğim markalardan birisi haline gelen Super7 daha önce çıkardığı 2 seri ile bu kervana çoktan katılmış markalardan birisi. Hafta itibari ile duyurulan Thundercats‘in 3.seri figürleri içerisinde CAPTAIN CRACKER, CHEETARA, JAGA, ve SLITHE var.

3. serinin tüm figürleri 7 inç (aşağı yukarı 17-18cm) ebatında. Tüm figürlerin hem boya işçiliğini hem modellemesini çok beğendim ben. Figürlerde 20’nin üzerinde artikülasyon noktası var. Pozlama severler için oldukça güzel bir özellik. Her figüründe aksesuarları mevcut. Figürleri Super7‘nin web sitesinden ön-sipariş edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden figürleri bir taksit planına da oturtabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -