Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSuper7: Thundercats Figürleri Ön-Siparişte!

Super7: Thundercats Figürleri Ön-Siparişte!

Super7: 3.seri Thundercats Ultimates figürlerini ön-siparişe açtı!

Bir dönemin en iyi çizgi filmlerinden birisiydi Thundercats. Takipçileri tarafından hala takıp edilen hatta kitlesine gençleri de katan bir marka haline geldi günümüzde. Thundercats figürlerini bir çok farklı firma figür, heykel ve prop olarak üretiyor.

Benim en sevdiğim markalardan birisi haline gelen Super7 daha önce çıkardığı 2 seri ile bu kervana çoktan katılmış markalardan birisi. Hafta itibari ile duyurulan Thundercats‘in 3.seri figürleri içerisinde CAPTAIN CRACKER, CHEETARA, JAGA, ve SLITHE var.

3. serinin tüm figürleri 7 inç (aşağı yukarı 17-18cm) ebatında. Tüm figürlerin hem boya işçiliğini hem modellemesini çok beğendim ben. Figürlerde 20’nin üzerinde artikülasyon noktası var. Pozlama severler için oldukça güzel bir özellik. Her figüründe aksesuarları mevcut. Figürleri Super7‘nin web sitesinden ön-sipariş edebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden figürleri bir taksit planına da oturtabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -