Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSH Figure Arts'tan Episode III Anakin Skywalker'ın yeni figürü ön-siparişte!

SH Figure Arts’tan Episode III Anakin Skywalker’ın yeni figürü ön-siparişte!

SH Figuarts Anakin Skywalker mutsuz görünüyor!

Tamashii Nations, S.H. Figuarts Star Wars: Episode III Revenge of the Sith Anakin Skywalker’ın fotoğraflarını yayınlamıştı. Bugün ise Japonya’da ön-siparişte olan figürün Eylül 2018 gibi satışa sunulması planlanıyor. Figürümüz, 6624 Yen gibi bir fiyatta satılması planlanıyor. Figürün web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tamashii Nations'tan yeni Episode III Anakin Skywalker'ın figürü ön-siparişe!
Tamashii Nations’tan yeni Episode III Anakin Skywalker’ın figürü ön-siparişe!

Figürümüze ufak bir göz atacak olursak, mavi bir ışın kılıcı ve 3 farklı değiştirilebilir kafa modellemesi mevcut. Işın kılıcı ve artikülasyon noktaları ile pozlamalar yapabiliriz. Kafa modellerine bakacak olursak üçü de birbirinden beterler diyebilirim. Kaşlarını çatarak baktığı modeli, normal buldum.

Filmdeki atmosferi yansıtma konusuna büyük eksiklikleri var. Zaten figürümüz de bunu vadetmiyor. Yine de daha iyi olabilirdi. Gözlerinin sarı olduğu model, bir tık daha hoşuma gitti diyebilirim. Son olarak dönüp çığlık attığı versiyonuna bakıyoruz ve sinirlerimizin bozulmasına hakim olamıyoruz. O yüzden koşarak uzaklaşıyorum efenim. Güç sizinle olsun!

[foogallery id=”7354″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Nope (2022) Film İncelemesi

0
Key & Peele şovuyla tanımaya başladığımız, ardından 2017 yapımı Get Out'la adından sıkça söz ettirip 2019'da çektiği Us ile artık adını sıkça andığımız yönetmen...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -