Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSH Figure Arts'tan Episode III Anakin Skywalker'ın yeni figürü ön-siparişte!

SH Figure Arts’tan Episode III Anakin Skywalker’ın yeni figürü ön-siparişte!

SH Figuarts Anakin Skywalker mutsuz görünüyor!

Tamashii Nations, S.H. Figuarts Star Wars: Episode III Revenge of the Sith Anakin Skywalker’ın fotoğraflarını yayınlamıştı. Bugün ise Japonya’da ön-siparişte olan figürün Eylül 2018 gibi satışa sunulması planlanıyor. Figürümüz, 6624 Yen gibi bir fiyatta satılması planlanıyor. Figürün web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tamashii Nations'tan yeni Episode III Anakin Skywalker'ın figürü ön-siparişe!
Tamashii Nations’tan yeni Episode III Anakin Skywalker’ın figürü ön-siparişe!

Figürümüze ufak bir göz atacak olursak, mavi bir ışın kılıcı ve 3 farklı değiştirilebilir kafa modellemesi mevcut. Işın kılıcı ve artikülasyon noktaları ile pozlamalar yapabiliriz. Kafa modellerine bakacak olursak üçü de birbirinden beterler diyebilirim. Kaşlarını çatarak baktığı modeli, normal buldum.

Filmdeki atmosferi yansıtma konusuna büyük eksiklikleri var. Zaten figürümüz de bunu vadetmiyor. Yine de daha iyi olabilirdi. Gözlerinin sarı olduğu model, bir tık daha hoşuma gitti diyebilirim. Son olarak dönüp çığlık attığı versiyonuna bakıyoruz ve sinirlerimizin bozulmasına hakim olamıyoruz. O yüzden koşarak uzaklaşıyorum efenim. Güç sizinle olsun!

[foogallery id=”7354″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -