Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHABERLERTemuera Morrison'ın Önümüzdeki Star Wars Yapımlarındaki Geleceği!

Temuera Morrison’ın Önümüzdeki Star Wars Yapımlarındaki Geleceği!

Morrison ilk olarak Star Wars: Attack of the Clones’da Cumhuriyet’in klon ordusunu yaratmak için genetik kodunu satan bir ödül avcısı olan Jango Fett olarak göründü. Tüm klonların Jango’ya benzediği göz önüne alındığında Morrison, çeşitli karakterleri canlandırmayı başardı. Buna babası Jango’nun bir klonu olan Boba Fett ve Komutan Cody gibi Star Wars filmlerindeki tüm klonlar dahildir.

 

Star Wars: Revenge of the Sith filminde tanıtılan Komutan Cody, çok az ekran zamanı olmasına rağmen izleyicilerin gözdelerinden biri haline geldi. Daha sonra Cody, Dee Bradley Baker tarafından Star Wars: The Clone Wars animasyon serisinde çok daha sevdiğimiz bir karakter haline geldi.

Temuera-Morrison-Jango-Fett - FRPNET

Yakın tarihli bir röportajda Morrison, gelecekteki Star Wars medyasında, özellikle Komutan Cody veya Kaptan Rex ve daha fazla klonu canlandırmaya istekli olacağını açıkladı. Bu karakterlerin hiçbirinin kendi dizilerini almaları planlanmasa da her ikisi de mantıklı bir şekilde Star Wars’ın gelecek yıllarda yayınlanacak Kenobi ve Star Wars: Ahsoka dizilerinde görünebilir. Cody ve Rex’in her birinin yeni dizinin baş karakterlerinden biriyle yakın ilişkileri vardı, bu yüzden Morrison her iki gösteride de performans gösterebilir. Bununla birlikte, Cody’nin karakteri için daha fazla hikâye anlatma fırsatı ve Obi-Wan ile olan belirsiz ilişkisi göz önüne alındığında, Komutan Cody rolünü yeniden üstlenmek Morrison için daha iyi bir seçenek olacaktır. Önümüzdeki yapımlarda neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Commander Cody Is Temuera Morrison's Best Star Wars Future After Boba Fett

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -