Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaSTAR WARSThe Bad Batch'in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

The Bad Batch’in 2. Sezon 2. Fragmanı ve Posteri Yayınladı!

Disney, sonunda The Bad Batch dizisinin yeni bir fragmanını ve posterini paylaştı. Dizinin çıkış tarihi de 4 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk üç bölümünün adını da paylaşan Star Wars ekibi, ilk iki bölümün aynı anda yayınlanacağını duyurdu.

Bölümlerin adı:

  • S2/E1: Spoils of War (4 Ocak)
  • S2/E2: Ruins of War (4 Ocak)
  • S2/E3: The Solitary Clone (11 Ocak)

Peki yeni sezonda ne göreceğiz, bizi neler bekliyor biraz da onun hakkında biraz muhabbet edelim sizlerle. Dizinin ilk sezonunu izlemeyenler yazıyı okumasa iyi olur keza spoiler yiyebilirler.

Öncelikle dizinin ilk sezonu Kamino‘nun, daha doğrusu klonların yuvasının yok olmasıyla bitmişti. İmparatorluk’un Kamino’yu bombardımana tuttuğu sıralarda Crosshair‘in de çipinin bozuk olmadığını, tabiri caiz ise doğuştan kansız bir hain olduğunu da öğrenmiştik ve sezon bu şekilde bitmişti.

Dizinin ikinci sezonunda gözümüze çarpan ilk şey ise ilk fragmanda ve çıkan bu son fragmanda da gördüğümüz üzere Bad Batch ekibinin Clone Force 99 zırhlarının renklerini değiştirdiği oldu. Ekip, zırhlarına biraz daha renk katmış ki bence fena da olmamış. Kaldı ki artık o zırhların temsil ettiği bir Cumhuriyet de yok artık.

Star Wars: The Bad Batch Season 2 Appears to Be Delayed

Fragmanlardan tabii ki önemli olayların neler olacağını söyleyemeyiz fakat Bad Batch ekibini yine acayip maceralarda göreceğimiz kesin. Fragmanda yine bir adadan koşa koşa kaçıyorlardı. Fakat 2. sezon için şunu söyleyebilirim ki bu sezonda daha çok Cody göreceğiz gibi.

Şahsen benim bu sezondan beklediğim önemli olayların başında Rex ve Cody‘yi tekrar yan yana görmek ki, bu muhtemelen pek hoş bir karşılaşma olmayacak, ve Wolffe‘nin çipinin nasıl çıkarıldığını görmek yer alıyor. Zaten fragmanda da Rex, bizimkileri göreve çağırıyordu. Sanıyorum Rex öyle alelade bir görev için Bad Batch ekibine ihtiyaç duymaz.

Bunların dışında ikinci sezonda Gregor‘u ve Howzer‘ı da görmeyi bekliyorum. Ayrıca fragmanda Wookiee padawan Gungi‘yi de gördük. Gungi’nin Order 66’den kurtulması sevindirici oldu doğrusu. Bu sezonda Caleb‘ı (Kenan) da görmek güzel olurdu.

Star Wars: The Bad Batch Season 2 Trailer Reveals Wookiee Jedi Youngling, Fall 2022 Release Window - Game Informer

Son olarak Crosshair yine cins cins hainlikler yapmaya da devam edecek tabii ki. Ben bu elemana çok uyuz oldum şahsen. Dizinin ilk başlarında ”Çipin etkisi altında, akli melekeleri yerinde değil, cezai ehliyeti yok onun, delidir ne yapsa yeridir” gibi söylemlerle Crosshair’i savunsam da kusursuz bir şeref yoksunu olduğunu öğrendikten sonra çok yıkılmıştım. Sanıyorum ki gerçekten nefret ettiğim tek klon kendisi olabilir.

Diziden sizlerin beklentileri nedir? Discord sunucumuzda bunun goygoyunu çevirelim biraz.

STAR WARS: THE BAD BATCH Season 2 Gets September Premiere Date on Disney+! — GeekTyrant

The Bad Batch' Season 2 Releases New Trailer and Poster One Month Ahead of Release, Episode Titles Revealed - Star Wars News Net


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -