Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaSİNEMAThe Batman Filminden Çıkış Tarihi ve Yeni Fragman Geldi!

The Batman Filminden Çıkış Tarihi ve Yeni Fragman Geldi!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl DC Comics, The Batman filminin geleceğini duyurmuştu ve bizler için bir fragman yayınlamıştı. Bunun ardından Batman severler olarak heyecan ve sabırsızlıkla yeni filmin gelmesini bekledik. Sonunda DC Fandome etkinliği ile filmin çıkış tarihine ve yeni bir fragmana kavuştuk.

4 Mart 2022 tarihinde gösterime sunulması planlanan The Batman filminde, karşımıza sinema tarihinin en vahşi Batman’ı çıkacak gibi. Daha önceki Batman filmlerinde de Batman’ı birçok kez kol, bacak kırarken görmüştük fakat fragmanlarda gördüğümüz üzere bu Batman şiddetin dozunu iyice artırmış. Açıkçası bu biz Batman severleri daha da havaya soktu.

Robert Pattinson‘u Batman olarak görmek bir hayli zevkli olacak gibi. Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla çok sıkı bir Batman filmi geliyor. Ve filmle birlikte çok sıkı figür ve heykellerin geleceği de aşikar. Yeni fragmana aşağıdan erişebilirsiniz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -