Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaSİNEMAThe Batman Filminden Çıkış Tarihi ve Yeni Fragman Geldi!

The Batman Filminden Çıkış Tarihi ve Yeni Fragman Geldi!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl DC Comics, The Batman filminin geleceğini duyurmuştu ve bizler için bir fragman yayınlamıştı. Bunun ardından Batman severler olarak heyecan ve sabırsızlıkla yeni filmin gelmesini bekledik. Sonunda DC Fandome etkinliği ile filmin çıkış tarihine ve yeni bir fragmana kavuştuk.

4 Mart 2022 tarihinde gösterime sunulması planlanan The Batman filminde, karşımıza sinema tarihinin en vahşi Batman’ı çıkacak gibi. Daha önceki Batman filmlerinde de Batman’ı birçok kez kol, bacak kırarken görmüştük fakat fragmanlarda gördüğümüz üzere bu Batman şiddetin dozunu iyice artırmış. Açıkçası bu biz Batman severleri daha da havaya soktu.

Robert Pattinson‘u Batman olarak görmek bir hayli zevkli olacak gibi. Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla çok sıkı bir Batman filmi geliyor. Ve filmle birlikte çok sıkı figür ve heykellerin geleceği de aşikar. Yeni fragmana aşağıdan erişebilirsiniz.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -