Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaSİNEMAThe Batman Filminden Silinen Joker Sahnesi Paylaşıldı!

The Batman Filminden Silinen Joker Sahnesi Paylaşıldı!

The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak bizleri after credits’deki siteye yönlendirdi. Sitede karşımıza 3 adet bilmece çıkıyor ve bunları çözmemiz isteniyor. Daha önce bilmeceler cevaplandığında bir rar dosyası indiriyorduk ve içinden filmde kullanılan çeşitli görseller ve sahne fotoğrafları bulunuyordu. Reeves‘in paylaşımıyla tekrar siteye girip bilmeceleri çözdüğümüzde ise karşımıza bir video çıkıyor.

Videoda Batman ve Joker‘in karşılıklı konuşmasını görüyoruz ve Joker, “Neredeyse yıl dönümümüz, değil mi?” diyor. Buradan Joker ile Batman‘in daha önceden tanıştıklarını ve bir “ilişkileri” olduğunu anlıyoruz. Filmde Joker karakterini Barry Keoghan canlandırıyor. Videoda gördüğümüz kadarıyla başarılı olabileceğini söyleyebiliriz.

Batman‘i Robert Pattinson‘un canlandırdığı film büyük bir başarı sağlayarak gişelerde tahta oturdu. Gişe haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Barry Keoghan as the Joker in The Batman


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -