Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaSİNEMAThe Batman Filminden Silinen Joker Sahnesi Paylaşıldı!

The Batman Filminden Silinen Joker Sahnesi Paylaşıldı!

The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak bizleri after credits’deki siteye yönlendirdi. Sitede karşımıza 3 adet bilmece çıkıyor ve bunları çözmemiz isteniyor. Daha önce bilmeceler cevaplandığında bir rar dosyası indiriyorduk ve içinden filmde kullanılan çeşitli görseller ve sahne fotoğrafları bulunuyordu. Reeves‘in paylaşımıyla tekrar siteye girip bilmeceleri çözdüğümüzde ise karşımıza bir video çıkıyor.

Videoda Batman ve Joker‘in karşılıklı konuşmasını görüyoruz ve Joker, “Neredeyse yıl dönümümüz, değil mi?” diyor. Buradan Joker ile Batman‘in daha önceden tanıştıklarını ve bir “ilişkileri” olduğunu anlıyoruz. Filmde Joker karakterini Barry Keoghan canlandırıyor. Videoda gördüğümüz kadarıyla başarılı olabileceğini söyleyebiliriz.

Batman‘i Robert Pattinson‘un canlandırdığı film büyük bir başarı sağlayarak gişelerde tahta oturdu. Gişe haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Barry Keoghan as the Joker in The Batman


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -