Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERThe Batman'den İlk Fragman Yayınlandı!

The Batman’den İlk Fragman Yayınlandı!

Başrollerinde Robert Pattinson, Paul Dano, Collin Farrel, Jeffrey Wright, Zoe Kravitz ve Andy Serkis’in rol aldığı The Batman’den ilk fragman DC Fandome etkinliğinde bizlere sunuldu.

DCEU yani Dc film evreninden ( Man Of Steel, Batman Vs Superman, Suicade Squad, Wonder Woman, Aquaman, Shazam ve Zack Snyder’s Justice League) ayrı bir evrende geçecek olan film Batman’in Gotham’da ki ikinci yılını anlatacak.

 

Filmin baş düşmanı Riddler olacak ve karaktere Paul Dano hayat veriyor. Fragmanda gözükmese de filmde kesinlikle aktörün suratının ve Riddler’ın klasik kostümü de göreceğimizi düşünüyorum. Kendisi maskenin altında saklamak isteyeceğiniz bir oyuncu değil. Robert Pattinson’da imaj olarak Bruce Wayne’e oldukça benzetilmiş gördüğümüz kadarıyla. Daha fazlası için 1 Ekim 2021’i bekleyeceğiz. Aşağıda ki galeri kısmında da fragmanda ki kareleri yorumladım. Onlara da bakabilirsiniz.

 

 

 

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -