Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaDİZİLERThe Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

The Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Bildiğiniz üzere The Mandalorian dizisinin 2. Sezonun finalinin after credits sahnesinde The Book of Boba Fett dizisinin geleceğini belirtmişlerdi. Disney, 29 Aralık 2021 tarihinde Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanını yayınladı.

Dizinin ilk fragmanında Boba Fett (Temuera Morrison) ve Fennec Shand (Ming-Na Wen) ikilisinin Tatooine gezegenine gidip Jabba’nın sarayını ele geçirip, Hutt suç örgütüne kendisini tanıttıklarını gördük. Görünen o ki, ikilinin suç örgütünü yönetimi ile başlayacak olan bir iç çatışma izleyecek gibi görünüyoruz.

Boba Fett’i canlandıran Temuera Morrison daha öncesinde Star Wars: Episode II – Attack of the Clones’ta Jango Fett’i canlandırırken görmüştük ve şimdi de Boba Fett rolünde onu görmek gerçekten güzel olacak. Şimdi geriye kalan tek şey dizinin yayınlanmasını beklemek.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -