Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaDİZİLERThe Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

The Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Bildiğiniz üzere The Mandalorian dizisinin 2. Sezonun finalinin after credits sahnesinde The Book of Boba Fett dizisinin geleceğini belirtmişlerdi. Disney, 29 Aralık 2021 tarihinde Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanını yayınladı.

Dizinin ilk fragmanında Boba Fett (Temuera Morrison) ve Fennec Shand (Ming-Na Wen) ikilisinin Tatooine gezegenine gidip Jabba’nın sarayını ele geçirip, Hutt suç örgütüne kendisini tanıttıklarını gördük. Görünen o ki, ikilinin suç örgütünü yönetimi ile başlayacak olan bir iç çatışma izleyecek gibi görünüyoruz.

Boba Fett’i canlandıran Temuera Morrison daha öncesinde Star Wars: Episode II – Attack of the Clones’ta Jango Fett’i canlandırırken görmüştük ve şimdi de Boba Fett rolünde onu görmek gerçekten güzel olacak. Şimdi geriye kalan tek şey dizinin yayınlanmasını beklemek.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -