Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaTV SERİLERİThe Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

The Book of Boba Fett Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Bildiğiniz üzere The Mandalorian dizisinin 2. Sezonun finalinin after credits sahnesinde The Book of Boba Fett dizisinin geleceğini belirtmişlerdi. Disney, 29 Aralık 2021 tarihinde Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanını yayınladı.

Dizinin ilk fragmanında Boba Fett (Temuera Morrison) ve Fennec Shand (Ming-Na Wen) ikilisinin Tatooine gezegenine gidip Jabba’nın sarayını ele geçirip, Hutt suç örgütüne kendisini tanıttıklarını gördük. Görünen o ki, ikilinin suç örgütünü yönetimi ile başlayacak olan bir iç çatışma izleyecek gibi görünüyoruz.

Boba Fett’i canlandıran Temuera Morrison daha öncesinde Star Wars: Episode II – Attack of the Clones’ta Jango Fett’i canlandırırken görmüştük ve şimdi de Boba Fett rolünde onu görmek gerçekten güzel olacak. Şimdi geriye kalan tek şey dizinin yayınlanmasını beklemek.

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -