Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHABERLERThe Book of Boba Fett Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

The Book of Boba Fett Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bildiğiniz gibi The Mandalorian dizisinin 2. sezon finalinin after credits sahnesinde Boba Fett ve Fennec Shand karakterlerini Tatooine gezegenine gidip Jabba’nın sarayını ele geçirdiklerini görmüştük. Ve bu sahnenin ardından ekranda The Book of Boba Fett isimli yeni bir serinin geleceğini belirtmişlerdi.

Disney, dün yaptığı bir paylaşım ile bu serinin çıkış tarihini de açıklamış oldu. 29 Aralık 2021 tarihinde Disney+ platformunda çıkış yapacak olan bu dizide Boba Fett (Temuera Morrison) ve Fennec Shand (Ming-Na Wen) ikilisinin suç dünyasındaki eylemlerine ve Hutt suç örgütünü kontrol edişlerine tanıklık edeceğiz.

Jon Favreau ve Dave Filoni‘nin başında bulunduğu The Book of Boba Fett yapımını heyecanla beklemekteyiz. Güzel bir yapım olacağı hissine kapılmaktan da kendimi alıkoyamıyorum açıkçası.

Boba Fett on throne

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -