Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaHABERLERThe Book of Boba Fett Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

The Book of Boba Fett Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bildiğiniz gibi The Mandalorian dizisinin 2. sezon finalinin after credits sahnesinde Boba Fett ve Fennec Shand karakterlerini Tatooine gezegenine gidip Jabba’nın sarayını ele geçirdiklerini görmüştük. Ve bu sahnenin ardından ekranda The Book of Boba Fett isimli yeni bir serinin geleceğini belirtmişlerdi.

Disney, dün yaptığı bir paylaşım ile bu serinin çıkış tarihini de açıklamış oldu. 29 Aralık 2021 tarihinde Disney+ platformunda çıkış yapacak olan bu dizide Boba Fett (Temuera Morrison) ve Fennec Shand (Ming-Na Wen) ikilisinin suç dünyasındaki eylemlerine ve Hutt suç örgütünü kontrol edişlerine tanıklık edeceğiz.

Jon Favreau ve Dave Filoni‘nin başında bulunduğu The Book of Boba Fett yapımını heyecanla beklemekteyiz. Güzel bir yapım olacağı hissine kapılmaktan da kendimi alıkoyamıyorum açıkçası.

Boba Fett on throne

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -