Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜThe Boys TV Serisi Lisansları Duyuruldu (Neca,GSC ve Daha Fazlası)

The Boys TV Serisi Lisansları Duyuruldu (Neca,GSC ve Daha Fazlası)

Geçtiğimiz yıl aynı isimli Garth Ennis’in yazdığı Darick Robertson’ın çizdiği çizgi romandan uyarlanmış ve Amazon Prime platformunda yayınlanmış ve bu sene de 2. sezonu çıkacak olan The Boys dizisini biliyorsunuzdur. Geçtiğimiz günlerde bazı markalar bu dizinin figürleri için lisans aldıklarını duyurdular. Biz de bu haberimizde sizlere lisans alan markaların hanileri olduğundan bahsedeceğiz.

Öncelikle Neca markası her birinin uzunluğu 7 inç yani yaklaşık olarak 17.7 cm olan Homlander ve Starlight figürleri çıkaracağını duyurdu. Neca bu figürlerin yanında ilk sezonda fanların sevgisini kazanan Laser Baby karakterinin figürü üzerinde de çalışıyor. Neca firmasının yanında Good Smile Company’de yeni figürlerinin duyurmaya hazırlanıyor.

Funko markası Homelander, Starlight, A-Train, Queen Maeve, Translucent (Clear), Billy Butcher ve Hughie karakterlerinin Pop! figürlerini çıkaracağını duyurdu. Figürler şu an Amazon sitesinde ön siparişe açık durumda.

Jazwares markası karakterlerin TV serisindeki hallerini baz alarak peluş figürler çıkaracağını duyurdu. Peluşlar şu anda Amazon sitesinde ön siparişe açık durumda.

Mad Engine firması t-shirtlerini  Ripple Junction firması da t-shirt, sweatshirt ve hoodie tarzı eşyalarını Amazon sitesinde ön siparişe açtı.

Spirit Halloween firması Cadılar Bayramı kostümlerini duyurdu.

Universe Publishing ise yeni duvar takvimini duyurdu.

Bu firmalar yeni ürünlerini duyuran Amerika menşeili firmalardı bunların yanında yeni ürünlerini duyuran farklı ülkelerden firmalar da vardı.

Fransa’dan Cotton Division firması giyim ürünlerini ve aksesuarlarını, Avrupa’dan EMP Merchandising firması giyim ürünlerini aksesuarlarını, çanta ve ayakkabılarını, Japonya’dan Good Speed, Inc. firması giyim ürünleri ve aksesuarlarını duyurdu.

Andora , Fransa, Portekiz ve  İspanya’dan Grupo Erik Editores S.L. firması posterlerini, printlerini ve takvimlerini, Avrupa ve Orta Dığu’dan Pyramid Posters Limited firması posterlerini duyurdu.

Son olarak Almanya ve Birleşik Krallık’tan Ripple Junction firması giyim ürünlerini ve Avusturya, Fransa, Almanya, İsviçre ve Birleşik Krallık’tan Sprd.Net AG firması giyim ürünleri ve çantalarını duyurdu.

Bize ulaşan bilgiler şu anlık bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe biz de sizler ile paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

 

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -