Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHABERLERThe Last of Us Joel ve Ellie'nin Heykeli Geliyor!

The Last of Us Joel ve Ellie’nin Heykeli Geliyor!

PlayStation‘un sevilen oyunlarından The Last of Us karakterleri Joel ve Ellie‘nin heykeli geliyor. Gaming Heads, heykel için Standart Edition ve Deluxe Edition olmak üzere iki farklı seçenekle ön siparişe açtı. 13″ (33cm) yüksekliğinde ve 1/6 ölçekli olacak heykelin standart versiyonunda Ellie‘nin omzunda asılı bir tüfek, Joel‘in elinde ise bir altıpatlar olacak. Heykelin Deluxe versiyonunda çıkarılabilen parçalar olacak. Ellie‘nin eline bir yay ve Joel‘e de bir boru ve beyzbol sopası takılabilecek.

Satışı sadece Gaming Heads üzerinden yapılacak heykelde Standard Edition fiyatı 499.99$, Deluxe Edition fiyatı 549.99$ olarak açıklandı. Heykelin dağıtımı 2023’ün ilk çeyreğinde yapılacak.

Standart Edition toplam 1000 adet, Deluxe Edition toplam 500 adet ile sınırlı olarak üretilecek.

The Last of Us - Ellie & Joel Statue (Standart Edition)The Last of Us - Ellie & Joel Statue (Deluxe Edition)

Gaming Heads daha önce The Last of Us 2‘deki Ellie için de heykel yapmıştı. Detaylı bilgilendirme için haberimizi okuyabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -