Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHABERLERThe Last of Us Joel ve Ellie'nin Heykeli Geliyor!

The Last of Us Joel ve Ellie’nin Heykeli Geliyor!

PlayStation‘un sevilen oyunlarından The Last of Us karakterleri Joel ve Ellie‘nin heykeli geliyor. Gaming Heads, heykel için Standart Edition ve Deluxe Edition olmak üzere iki farklı seçenekle ön siparişe açtı. 13″ (33cm) yüksekliğinde ve 1/6 ölçekli olacak heykelin standart versiyonunda Ellie‘nin omzunda asılı bir tüfek, Joel‘in elinde ise bir altıpatlar olacak. Heykelin Deluxe versiyonunda çıkarılabilen parçalar olacak. Ellie‘nin eline bir yay ve Joel‘e de bir boru ve beyzbol sopası takılabilecek.

Satışı sadece Gaming Heads üzerinden yapılacak heykelde Standard Edition fiyatı 499.99$, Deluxe Edition fiyatı 549.99$ olarak açıklandı. Heykelin dağıtımı 2023’ün ilk çeyreğinde yapılacak.

Standart Edition toplam 1000 adet, Deluxe Edition toplam 500 adet ile sınırlı olarak üretilecek.

The Last of Us - Ellie & Joel Statue (Standart Edition)The Last of Us - Ellie & Joel Statue (Deluxe Edition)

Gaming Heads daha önce The Last of Us 2‘deki Ellie için de heykel yapmıştı. Detaylı bilgilendirme için haberimizi okuyabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -