Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANThe Mandalorian Dizisinin Çizgi Romanı Geliyor!

The Mandalorian Dizisinin Çizgi Romanı Geliyor!

Ekranlara geldiğinden beri biz Star Wars severlerin gözde kelle avcılarından biri olan Din Djarin, çizgi roman olarak bizlerin karşısına tekrar çıkmaya hazırlanıyor.

8 sayı sürecek olan bu seri, dizinin 1. sezonunun adaptasyonu olacak. Açıkçası ben ilk duyuruyu gördüğümde, Mando’nun hiç görmediğimiz bir hikayesini okuyacağımızı sanmıştım fakat adaptasyon kelimesi ile hayallerim suya düştü diyebilirim.

2022 Haziran ayında ilk sayısı çıkacak olan serinin şimdilik sadece ilk sayısının kapak görselleri yayınlandı. Adi Granov‘un elinden çıkan standart kapak ve buna ek olarak AF Variant kapağıyla çıkış yapacak olan serinin standart kapağı gerçekten muazzam durmakta.

The Mandalorian stands ready for battle in front of the Razor Crest on the cover of Marvel's The Mandalorian #1.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -