Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANThe Mandalorian Dizisinin Çizgi Romanı Geliyor!

The Mandalorian Dizisinin Çizgi Romanı Geliyor!

Ekranlara geldiğinden beri biz Star Wars severlerin gözde kelle avcılarından biri olan Din Djarin, çizgi roman olarak bizlerin karşısına tekrar çıkmaya hazırlanıyor.

8 sayı sürecek olan bu seri, dizinin 1. sezonunun adaptasyonu olacak. Açıkçası ben ilk duyuruyu gördüğümde, Mando’nun hiç görmediğimiz bir hikayesini okuyacağımızı sanmıştım fakat adaptasyon kelimesi ile hayallerim suya düştü diyebilirim.

2022 Haziran ayında ilk sayısı çıkacak olan serinin şimdilik sadece ilk sayısının kapak görselleri yayınlandı. Adi Granov‘un elinden çıkan standart kapak ve buna ek olarak AF Variant kapağıyla çıkış yapacak olan serinin standart kapağı gerçekten muazzam durmakta.

The Mandalorian stands ready for battle in front of the Razor Crest on the cover of Marvel's The Mandalorian #1.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -