Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERThe Matrix: Resurrections Fragmanı Yayınlanıyor!

The Matrix: Resurrections Fragmanı Yayınlanıyor!

Wachowskilerden Lana Wachowski’nin yönetmen koltuğunda oturduğu The Matrix: Resurrections filminin kısa fragmanı dün Warner Bros. Pictures’ın YouTube kanalında yayınlandı.

Çoğumuzun severek izlediği -ki şahsi olarak en bayıldığım serilerden biri olan- Matrix’in yıllar sonra devam filminin çekilmesi açıkçası beni çok mutlu etti. Genelde sonradan çıkan devam filmlerine tepkili de olsam Wachowski’lerin yaptıkları her işi ince ince işlediklerini bildiğim için Matrix’in haberini duyduğumda inanılmaz heyecanlanmıştım. Hele ki başrolde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisini yine bir arada görecek olmak heyecanıma heyecan kattı.

The choice is yours. Trailer Thursday at 6AM PT. Visit https://thechoiceisyours.whatisthemat… #TheMatrixMovie

açıklamasıyla yayınlanan mini fragmanda Kırmızı ve Mavi hapın olduğu posteri görüyoruz. Açıklamadaki siteye girdiğimizde ise bizleri güzel bir sürpriz bekliyor. Choose Your Reality başlıklı sitede yine aynı film afişi bizi karşılyor. İki hapa da tıkladığımızda asıl fragmandan farklı farklı sahneler görüyoruz. Benim fark ettiğim çok ufak bir detay var bilmiyorum ne kadar önemli ama her denememde mavi hapı seçtiğimde çıkan saat ile kırmızı hapı seçtiğimde çıkan saat arasında hep bir dakika olması (Mavi hap hep bir dakika sonrasını gösteriyor). Anlamı nedir, neden her defasında bu saat değişiyor bilmiyorum ama merakla bekliyorum.

Açıkçası sitenin izleyici olan bizleri de içine katan interaktif bir dizaynının olması bence baya güzel düşünülmüş ve günümüz şartlarına da oldukça uygun olmuş. Kısa fragmanlardaki saniyelik görüntülerden pek bir şey çıkarmak mümkün değil ama yarın sabah saat sabah 6’da gelecek fragmanla birlikte filme dair teorilerimizi ortaya dökeceğiz gibi duruyor.

Ben yarın ki fragmanı heyecanla bekliyorum FSD Ahalisi, peki siz?

 

 

Ecem Akçalı
Ecem Akçalıhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
Sinema, feminizm ve iyi olan her şey!
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -