Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaHABERLERThe Matrix: Resurrections Fragmanı Yayınlanıyor!

The Matrix: Resurrections Fragmanı Yayınlanıyor!

Wachowskilerden Lana Wachowski’nin yönetmen koltuğunda oturduğu The Matrix: Resurrections filminin kısa fragmanı dün Warner Bros. Pictures’ın YouTube kanalında yayınlandı.

Çoğumuzun severek izlediği -ki şahsi olarak en bayıldığım serilerden biri olan- Matrix’in yıllar sonra devam filminin çekilmesi açıkçası beni çok mutlu etti. Genelde sonradan çıkan devam filmlerine tepkili de olsam Wachowski’lerin yaptıkları her işi ince ince işlediklerini bildiğim için Matrix’in haberini duyduğumda inanılmaz heyecanlanmıştım. Hele ki başrolde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisini yine bir arada görecek olmak heyecanıma heyecan kattı.

The choice is yours. Trailer Thursday at 6AM PT. Visit https://thechoiceisyours.whatisthemat… #TheMatrixMovie

açıklamasıyla yayınlanan mini fragmanda Kırmızı ve Mavi hapın olduğu posteri görüyoruz. Açıklamadaki siteye girdiğimizde ise bizleri güzel bir sürpriz bekliyor. Choose Your Reality başlıklı sitede yine aynı film afişi bizi karşılyor. İki hapa da tıkladığımızda asıl fragmandan farklı farklı sahneler görüyoruz. Benim fark ettiğim çok ufak bir detay var bilmiyorum ne kadar önemli ama her denememde mavi hapı seçtiğimde çıkan saat ile kırmızı hapı seçtiğimde çıkan saat arasında hep bir dakika olması (Mavi hap hep bir dakika sonrasını gösteriyor). Anlamı nedir, neden her defasında bu saat değişiyor bilmiyorum ama merakla bekliyorum.

Açıkçası sitenin izleyici olan bizleri de içine katan interaktif bir dizaynının olması bence baya güzel düşünülmüş ve günümüz şartlarına da oldukça uygun olmuş. Kısa fragmanlardaki saniyelik görüntülerden pek bir şey çıkarmak mümkün değil ama yarın sabah saat sabah 6’da gelecek fragmanla birlikte filme dair teorilerimizi ortaya dökeceğiz gibi duruyor.

Ben yarın ki fragmanı heyecanla bekliyorum FSD Ahalisi, peki siz?

 

 

Ecem Akçalıhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
Sinema, feminizm ve iyi olan her şey!
BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -