Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaDİZİLER''The Turkish Detective'' Romanı Diziye Uyarlanıyor!

”The Turkish Detective” Romanı Diziye Uyarlanıyor!

Paramount+, Barbara Nadel‘ın Polisiye Yazarlar Birliği Altın Hançer ödüllü romanı olan ”The Turkish Detective”romanının diziye uyarlanması için yeşil ışık yaktı.

Son zamanlarda Baba dizisiyle konuşulan Haluk Bilginer, Ethan Kai ve Yasemin Kay Allen dizide başrolleri üstlenecek. İstanbul’da çekilecek dizi günümüzde geçecek. Yapımcılığı ise VIS işbirliğiyle Miramax ve Ay Yapım üstlenecek. Çekimlere bu ay içinde başlanması planlanan dizi, 2023’de Paramount+’ta yayımlanacak.

Ben Schiffer dizide yapımcılığı ve senaristliği, Niels Arden Oplev (The Girl With The Dragon Tattoo) yönetmenliği üstlenecek. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizide Müfettiş Çetin İkmen (Bilginer), ortağı Mehmet Süleyman (Kai) ve Dedektif Ayşe Farsakoğlu’nun (Allen) inişli çıkışlı hikâyeleri ve çözdükleri cinayetler ekrana aktarılacak.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -