Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaDİZİLER''The Turkish Detective'' Romanı Diziye Uyarlanıyor!

”The Turkish Detective” Romanı Diziye Uyarlanıyor!

Paramount+, Barbara Nadel‘ın Polisiye Yazarlar Birliği Altın Hançer ödüllü romanı olan ”The Turkish Detective”romanının diziye uyarlanması için yeşil ışık yaktı.

Son zamanlarda Baba dizisiyle konuşulan Haluk Bilginer, Ethan Kai ve Yasemin Kay Allen dizide başrolleri üstlenecek. İstanbul’da çekilecek dizi günümüzde geçecek. Yapımcılığı ise VIS işbirliğiyle Miramax ve Ay Yapım üstlenecek. Çekimlere bu ay içinde başlanması planlanan dizi, 2023’de Paramount+’ta yayımlanacak.

Ben Schiffer dizide yapımcılığı ve senaristliği, Niels Arden Oplev (The Girl With The Dragon Tattoo) yönetmenliği üstlenecek. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizide Müfettiş Çetin İkmen (Bilginer), ortağı Mehmet Süleyman (Kai) ve Dedektif Ayşe Farsakoğlu’nun (Allen) inişli çıkışlı hikâyeleri ve çözdükleri cinayetler ekrana aktarılacak.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -