Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaSİNEMAThor: Love and Thunder Fragman İncelemesi

Thor: Love and Thunder Fragman İncelemesi

Marvel fanlarının uzunca bir süredir beklediği gün sonunda geldi! Thor: Love And Thunder filminin fragmanı yayınlandı ve biz de FSD yazarları olarak hemen izleyip bir inceleme yazmayı ihmal etmedik.

Fragmanın ilk karelerinde gözümüze Thor‘un klasik (çizgi roman) kostümü gözümüze çarpmakta. Daha sonra ise adeta emekli olmuş barışçıl bir Thor görüyoruz.

Slash’ın müthiş performansıyla Sweet Child O’ Mine tınısı kulaklarımızda yankılanırken Thor’un End Game‘den sonra kendini tekrar keşfetmeye koyulduğunu ve bunu yaparken ona eşlik eden Galaksinin Koruyucuları‘nı görüyoruz. Bir tanrıdan korsana, korsandan rock yıldızına dönüşen Thor’un haricinde fragmanda Zeus‘u da görüyoruz ki bu Hercules‘i görme olasılığımızı artırıyor.

Thor: Love and Thunder' teaser reveals Natalie Portman as the new Thor

Yeni Asgard‘dan görüntüler ve Midgard’ın “modernizmine” uyma çabalarının yanında Thor’un kozmik seyahatleri bize God Of War esintileri yaşatıyor. Son olarak da Mighty Thor Jane Foster‘ı Mjolnir’ı kullanırken görüyoruz. Fakat bu Mjolnir, herhangi bir boyuttan gelen başka bir Mjolnir değil. Çatlaklarına bakılırsa Hela’nın kırdığı orijinal Mjolnir.

Fragmanda bir çok tanıdık ve yeni karakter görürken ana kötümüz Gorr‘dan eser olmaması hayal kırıklığına uğratmadı değil.

Peki siz fragmanı nasıl buldunuz? Ne gibi teorileriniz var bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Usta Yönetmen Jean-Luc Godard 91 Yaşında Hayatını Kaybetti

0
Fransız Yeni Dalgası'nın öncü isimlerinden yönetmen Jean-Luc Godard 91 yaşında yaşamını yitirdi. Hayatının son yıllarını İsviçre'de yaşayarak geçiren efsanevi yönetmen, Fransız Yeni Dalgası yönetmenlerinden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -