Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRThreezero: Iron Man MK43 ve Iron Patriot Figürlerini Duyurdu!

Threezero: Iron Man MK43 ve Iron Patriot Figürlerini Duyurdu!

Threezero, geçtiğimiz günlerde çıkartacakları, The Infinity Saga serisinden iki yeni figür olduğunu açıklamıştı ve bugün bu figürlerle ilgili detayları paylaştı.

Iron Man MK43 (Battle Damage)

Firmanın daha önce çıkartmış olduğu MK43 figürünün Battle Damage versiyonu olan bu figür, yaklaşık olarak 6.9″ (17.5cm) uzunluğunda ve 48 adet artikülasyon noktasına sahip.

Aksesuar olarak figürle birlikte 2 adet değiştirilebilir kol roketi, 5 çift el modellemesi, 2 çift alev efekti ve stand gelmekte.

109$ fiyat ile çıkış yapan figür sadece 200 adet olarak özel etkinlik için üretildi ve ne yazık ki çıkış yaptığı an stoğu tükendi.

 

Iron Patriot

Threezero, Iron Man 3 filminde gördüğümüz Iron Patriot zırhını diecast olarak karşımıza çıkartıyor. Figür, yaklaşık 6.8″ (17.3cm) uzunluğunda ve 48 noktadan artikülastona sahip.

Figür, aksesuar olarak 5 çift el modeklemesi, 1 adet selam duruşu için el modellemesi, 2 çift alev efekti, sırta yerleştirilen makinalı tufek ve 2 adet el kısmonda bulunan tüfek içermekte.

99$ fiyat ile ön siparişe sunulan figüre BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca figürün çıkış tarihinin 2022 yılının 3. çeyreği olması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -