Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜThreezero: Iron Man MK43 ve Iron Patriot Figürlerini Duyurdu!

Threezero: Iron Man MK43 ve Iron Patriot Figürlerini Duyurdu!

Threezero, geçtiğimiz günlerde çıkartacakları, The Infinity Saga serisinden iki yeni figür olduğunu açıklamıştı ve bugün bu figürlerle ilgili detayları paylaştı.

Iron Man MK43 (Battle Damage)

Firmanın daha önce çıkartmış olduğu MK43 figürünün Battle Damage versiyonu olan bu figür, yaklaşık olarak 6.9″ (17.5cm) uzunluğunda ve 48 adet artikülasyon noktasına sahip.

Aksesuar olarak figürle birlikte 2 adet değiştirilebilir kol roketi, 5 çift el modellemesi, 2 çift alev efekti ve stand gelmekte.

109$ fiyat ile çıkış yapan figür sadece 200 adet olarak özel etkinlik için üretildi ve ne yazık ki çıkış yaptığı an stoğu tükendi.

 

Iron Patriot

Threezero, Iron Man 3 filminde gördüğümüz Iron Patriot zırhını diecast olarak karşımıza çıkartıyor. Figür, yaklaşık 6.8″ (17.3cm) uzunluğunda ve 48 noktadan artikülastona sahip.

Figür, aksesuar olarak 5 çift el modeklemesi, 1 adet selam duruşu için el modellemesi, 2 çift alev efekti, sırta yerleştirilen makinalı tufek ve 2 adet el kısmonda bulunan tüfek içermekte.

99$ fiyat ile ön siparişe sunulan figüre BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca figürün çıkış tarihinin 2022 yılının 3. çeyreği olması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -