Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜThreezero: The Walking Dead -Maggie Rhee Figürü!

Threezero: The Walking Dead -Maggie Rhee Figürü!

Threezero, bir sonraki 1/6 ölçekli figürlerinin ‘The Walking Dead’ serisinden ‘Maggie Rhee’ olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

18 Kasım itibari ile ön-siparişe açılan 1/6 ölçekli Maggie Rhee figürü, ortalama 11.1inç (28cm) boyutunda. Sevilen aktris Lauren Cohan‘dan esinlenilerek üretilen figür, içerisinde aksesuar olarak bir adet tüfek, bir adet tabanca, bir adet de bıçak bulunduruyor. Ayrıca silahla modellemenin kolaylaşması adına, iki çift el modellemesi de paketin içerisine eklenmiş.

Şu anda Threezero’nun sitesinden ön-siparişe açık olan Maggie Rhee figürü için belirlenen fiyat 179$. Figürün, 2022 yılının ikinci çeyreğinde alıcıya ulaştırılması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -