Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜThreezero: The Walking Dead -Maggie Rhee Figürü!

Threezero: The Walking Dead -Maggie Rhee Figürü!

Threezero, bir sonraki 1/6 ölçekli figürlerinin ‘The Walking Dead’ serisinden ‘Maggie Rhee’ olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

18 Kasım itibari ile ön-siparişe açılan 1/6 ölçekli Maggie Rhee figürü, ortalama 11.1inç (28cm) boyutunda. Sevilen aktris Lauren Cohan‘dan esinlenilerek üretilen figür, içerisinde aksesuar olarak bir adet tüfek, bir adet tabanca, bir adet de bıçak bulunduruyor. Ayrıca silahla modellemenin kolaylaşması adına, iki çift el modellemesi de paketin içerisine eklenmiş.

Şu anda Threezero’nun sitesinden ön-siparişe açık olan Maggie Rhee figürü için belirlenen fiyat 179$. Figürün, 2022 yılının ikinci çeyreğinde alıcıya ulaştırılması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -