Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

THREEZERO’dan Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark Figürü!

Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark
Fotoğraf: ThreeZero

AKSİYON FİGÜR

THREEZERO’dan Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark Figürü!

Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark

Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark

“A bruise Is a lesson… and each lesson makes us better.”

George R. R. Martin‘in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı‘ndan uyarlanmış olan Game Of thrones dediğin zaman akar sular durur. Hepimizi ekrana kilitleyen, karakterlerini ezbere bildiğimiz, her olayın etkisinin günlerce sürdüğü tüm zamanların en iyi yapımlarından biri haline nasıl geldiğini canlı canlı izledik, izliyoruz.  Bir de bu girişe ThreeZero ismini eklersek cidden merak edilecek bir haber girişi olabilir.

ThreeZero, geçtiğimiz günlerde takipçileri ile Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark figürünü paylaştı. Paylaşır paylaşmaz da tepkileri suratına suratına yedi. Nasıl yemesin ki? Sizinde göreceğiniz gibi özellikle kafa modellemesinde benzerlik (likeness) inanılmaz kötü. Bir önce açıklanan “Daenerys Targaryen” çok daha iyi bana göre. Fotoğraflarda sadece belli açılardan Arya hissiyatı alabiliyorsunuz. Fakat yine de kostüm ve terzi işçiliği gerçekten oldukça kaliteli. Tam anlamıyla birebir yapılmış diyebilirim. Tebrik ediyorum. Eğer koleksiyona katılacaksa en büyük sebebi bu işçiliktir.

Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark

Game of Thrones, 1/6 Ölçek Arya Stark

Şahsen ben bu figürü alacak olsam kesinlikle kafasını özel olarak tekrardan başka birisine yaptırırdım. Aksesuar olarak bir kılıç, bir hançer, para kesesi ve paralar geliyor. 2018’in 3. çeyreğinde siparişler sahiplerine ulaştırılacakmış. Satış fiyatı ise 178 dolar.

Serinin diğer figürlerine şuradan ulaşabilirsiniz:
https://www.threezerohk.com/?s=game+of+throne&post_type=product

Arya Stark kimdir?

Arya Stark

Arya Stark

Arya, Kuzey Muhafızı ve Stark Hanesi‘nin başı Lord Eddard Stark ile Leydi Catelyn‘in üçüncü çocuğu ve en genç kızıdır. Eddard Stark’ın Greyjoy İsyanı‘ndan dönüşünden kısa bir süre sonra doğmuştur. Sansa adında bir ablası vardır. Robb adında ağabeyi ve Bran ile Rickon adında iki erkek kardeşi vardır. Ayrıca piç bir üvey ağabey olan Jon Kar da vardır. Dokuz yaşlarında, kendini özgür ve vahşi ruhlu bir kız olarak hemen göstermiştir.

Ablasının aksine bir leydi olma, nüfuzlu ve güçlü bir lordla evlenme, dans etmek, şarkı söylemek, nakış gibi kadınca sanatları ve gelenekleri reddeder. Savaşa ve keşife merakı dadısı Septa Mordane ve ailesini “deli” etmektedir. Kışyarı‘nın çalışanları ve hizmetlilerince “Arya Ayakaltı” olarak bilinir, çünkü her zaman olduğu yerdedir.

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top