Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜThreeZero'dan Stranger Things - Lucas Sinclair Figürü Geliyor!

ThreeZero’dan Stranger Things – Lucas Sinclair Figürü Geliyor!

ThreeZero, Netflix’in Stranger Things dizisinden Lucas Sinclair karakterinin 1/6 ölçekli figürünü duyurdu. Karakterin figürü, dizinin ilk sezonunda göründüğü şekline dayanmaktadır.

9.3″ (23.6cm) boyunda olan bu figürün yanında birden fazla değiştirilebilir el modellemesi, bir sırt çantası, bir sapan, dürbün, bir telsiz, bir pusula, bir el feneri, bir adet yardımcı kemer ve bir kol saati geliyor.

12 Temmuz’dan itibaren ön siparişe açılacak olan figürün fiyatı şimdilik bilinmiyor.

Stranger Things – Lucas Siclair hakkında bilgiler:
Lucas, en iyi arkadaşları Mike, Dustin, Will, Eleven ve Max ile Hawkins, Indiana’da yaşıyor. Gerçekçi ve mantıklı bir kişiliğe sahip olan Lucas, her zaman tehlike karşısında grubun odaklanmasını sağlar. Her zaman sapanı ve dürbünüyle hazırlıklı olan Lucas, Upside Down’ın tehlikelerine karşı verilen mücadelede vazgeçilmez bir ekip üyesidir.

(Haberi yazdığı için Ahmet Oğuzhan Başdağ‘a teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -