Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERTransformers: Rise of the Beasts Filminden İlk Fragman Geldi!

Transformers: Rise of the Beasts Filminden İlk Fragman Geldi!

Efsane seri, 5 senelik aranın ardından beyaz perdeye geri dönüyor. Transformers: Rise of the Beasts filmi, hayranları tarafından çok bekleniyordu ve gelen fragmanlarda bizleri nelerin beklediğini az da olsa görmüş olduk.

Her şeyden önce bu film yeni bir üçlemenin ilk filmi olacak ve Michael Bay filmlerinin öncesinde geçecek. Bu yeni üçlemenin ilk filmi olan Rise of the Beasts, bize bir çok yeni karakter tanıtacak. Maximallar, Terrorconlar ve hatta Predeconları göreceğimiz bu filmin ilk fragmanında bize göstermeyip sır gibi sakladıkları Decepticonları da göreceğimizi söyleyebiliriz.

Fragmanın bize Maximalların lideri Optimus Primal‘ı göstermesi hayranları oldukça heyecanlandırdı. Bunun nedeni ise Optimus Primal’ın farklı bir evrenden gelebilecek olması. Bu farklı evren muhabbeti de bize çoklu evrenlerin işlenebileceğini gösteriyor ki, yine bunun akabinde çoklu evrenlerle beslenen Unicron‘u bu filmde olmasa da bile önümüzdeki bu üçlemede göreceğimiz anlamı taşıyor olabilir.

Transformers: Rise of the Beasts filmi 9 Haziran 2023‘te vizyona girecek. Yeni bir üçlemenin ilk filmi olacak yapımın yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr. oturuyor. Başrollerde ise Anthony Ramos ve Dominique Fishback yer alıyor. Peter Cullen da ikonik sesiyle Optimus Prime’a hayat vermeye devam edecek. Keşke geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan ses sanatçımız Ayhan Kahya da Optimus Prime’ı o ikonik sesiyle seslendirmeye devam edebilseydi. Buradan Ayhan Kahya’yı da bir kez daha özlem ve saygıyla analım.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -