Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜTrick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

Trick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

Halloween 1978 – Michael Myers Samhain Versiyonu Figürü:

Figür Michael Myers’ın ilk Halloween filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde yapılmış. Figürde 30 dan fazla artikülasyon noktası bulunuyor bu çok sayıdaki artikülasyon noktaları size figürü istediğiniz şekilde pozlama imkanı sunuyor. Figür 2 adet değiştirilebilir el ile geliyor, bir el kapalı ve bıçak tutmak için yapılmış diğer el ise kurbanlarını yakalayabilmesi için açık olarak yapılmış. Figürün yanında gelen bıçağın kesici kısmı tamamen kan ile kaplanmış. Figürün kıyafetleri kumaştan yapılmış ve tulumundaki fermuar çalışabilir olarak yapılmış. Figürün fiyatı 139.90 dolar olarak belirlenmiş. Figür şu an Big Bad Toy Store sitesinde ön siparişe açık durumda.

Trick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

 

Halloween 2018 – Michael Myers Figürü:

Figür Michael Myers’ın 2018 yılında çıkan Halloween filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde yapılmış. Figürde 30 dan fazla artikülasyon noktası bulunuyor bu çok sayıdaki artikülasyon noktaları size figürü istediğiniz şekilde pozlama imkanı sunuyor. Figür 3 adet değiştirilebilir el ile geliyor, aksesuar olarak ise bir adet bıçak ve bir adet de çekiç bulunuyor. Figürün kıyafetleri kumaştan yapılmış ve tulumundaki fermuar çalışabilir olarak yapılmış. Figürün fiyatı $179.90 olarak belirlenmiş. Figür şu an Big Bad Toy Store sitesinde ön siparişe açık durumda.

Trick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

 

Halloween 4: The Curse of Michael Myers – Michael Myers Figürü:

Figür Michael Myers’ın Halloween 4 filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde yapılmış. Figürde 30 dan fazla artikülasyon noktası bulunuyor bu çok sayıdaki artikülasyon noktaları size figürü istediğiniz şekilde pozlama imkanı sunuyor. Figür 2 adet değiştirilebilir yanmış el ile geliyor, bir el kapalı ve bıçak tutmak için yapılmış diğer el ise kurbanlarını yakalayabilmesi için açık olarak yapılmış. Figürün kıyafetleri kumaştan yapılmış ve tulumundaki fermuar çalışabilir olarak yapılmış. Figürün fiyatı 159.90 dolar olarak belirlenmiş. Figür şu an Big Bad Toy Store sitesinde ön siparişe açık durumda.

Trick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

 

Halloween 5: The Revenge of Michael Myers – Michael Myers Figürü:

Figür Michael Myers’in Halloween 5 filmindeki hali baz alınarak yapılmış. Figür 1/6 ölçeğinde yapılmış. Figürde 30 dan fazla artikülasyon noktası bulunuyor bu çok sayıdaki artikülasyon noktaları size figürü istediğiniz şekilde pozlama imkanı sunuyor. Figür 2 adet değiştirilebilir yanmış el ile geliyor, bir el kapalı ve bıçak tutmak için yapılmış diğer el ise kurbanlarını yakalayabilmesi için açık olarak yapılmış. Figürün kıyafetleri kumaştan yapılmış ve tulumundaki fermuar çalışabilir olarak yapılmış. Figürün fiyatı 159.90 dolar olarak belirlenmiş. Figür şu an Big Bad Toy Store sitesinde ön siparişe açık durumda.

Trick or Treat Studios Yeni Michael Myers Figürleri!

 

Bu günlük bizden bu kadar. Yeni haberler geldikçe sizler ile paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -