Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜTrick or Treat Studios'dan Chucky Peluşları Geliyor!

Trick or Treat Studios’dan Chucky Peluşları Geliyor!

Trick or Treat Studios, Chucky serilerine yeni eklemeler yaptı ve ön siparişlerini açtı. Peluş olarak çıkacak figürler toplam iki adet olacak.

Bunlardan ilki Plush Body Good Guy olacak. Peluş, 30cm boyutunda olacak ve filmde reklamlarda çıkarak çocukların hayalini süsleyen masum bir oyuncak halini yansıtacak. Peluş için belirlenen fiyat ise 200$ olarak açıklandı.

İkinci olarak ise Ultimate Life Size Chucky figürü geliyor Chucky‘nin gerçek boyutunda olacak peluşun boyutu ise 29” (74cm) olacak.  Good Guy oyuncağının içine giren katil Charles Lee Ray ile artık bir canavara dönüşen halini içerecek olan figürün fiyatı ise 600$ olarak belirlendi ve iki figürün de çıkış tarihi 2022 Aralık ayında olması bekleniyor.

Son olarak da ayrı bir Voodoo bıçağı satılacak. Onun fiyatı ise 15$ olarak belirlendi.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -