Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHEYKELTweeterhead: DC Comics – Poison Ivy Maquette heykeli için ön-siparişleri açtı! 

Tweeterhead: DC Comics – Poison Ivy Maquette heykeli için ön-siparişleri açtı! 

Tweeterhead, DC Comics – Poison Ivy Maquette heykeli için ön-siparişleri açtı!

Modellemesini ve boya işçiliğini fazlası ile beğendiğim 1/6 ölçekteki Posion Ivy heykeli, 250 parça ile sınırlandırılmış durumda. Bu anlamda elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

2 Farklı versiyonu olan heykelin Exclusive versiyonunda, Baby Frank the Plant heykelciği de ekstra olarak geliyor.Posion Ivy heykeli yaklaşık 35 cm ebatında. Baby Frank the Plant ise aşağı yukarı 12 cm yüksekliğinde. İki heykelde Polystone malzeme kullanılarak üretilmiş.

Posion Ivy heykelinin satış fiyatı 340 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca taksitlendirme imkanıda sunuyor site. Ürünü sipariş etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

PCS’den Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael Heykeli Geliyor!

0
Premium Collectibles Studio, yeni duyurdukları TMNT Legends serisinin ilk heykelini açıkladı. Duyurulan bu heykel, Raphael'in çizgi romanlardaki görünümünden ilham alınarak hazırlanmış. 1/3 ölçekli Raphael heykeli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -