Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHEYKELTweeterhead'den Harley Quinn Heykelleri Geliyor!

Tweeterhead’den Harley Quinn Heykelleri Geliyor!

Sideshow Collectibles, Harley Quinn Maquetto heykelleri için ön siparişleri açtı. Harley Quinn heykelinin iki farklı boyutu bulunuyor. Bunlardan biri 1/4 ölçekli ve 22.75”(57cm) uzunluğa sahip iken diğer heykel ise 1/6 ölçekli ve 16”(40cm) uzunluğa sahip.

Her iki boyuttaki heykellerin hem Standart hem de Sideshow Exculusive olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Şapkalı ve şapkasız olmak üzere her versiyonda iki farklı kafa modellemesi de mevcut. Heykellerin Sideshow Exculusıve versiyonlarında ek olarak silah tutan alternatif bir el modellemesi bulunuyor.

1/6 ölçekli heykellerin Standart versiyonu 450$, Sideshow Exculusive versiyonu ise 465$ fiyatla ön siparişe açık.

1/4 ölçekli heykelin de Standart versiyonu 610$, Sideshow Exculusive versiyonu ise 615$ fiyatla ön siparişe açık. Bütün heykellerin 2022 Ekim – Aralık ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Aşağıdaki linkten heykellere ulaşabilirsiniz.

Tweeterhead: DC Comics – Harley Quinn Maquette (1/6 – 1/4) 

(Haberi yazdığı için Ali Sever‘e teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -