Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELTweeterhead'den Yeni Wonder Woman Heykelleri Geliyor!

Tweeterhead’den Yeni Wonder Woman Heykelleri Geliyor!

Tweeterhead, iki adet Wonder Woman heykeli duyurdu. 1/4 ve 1/6 olarak iki farklı ölçekte duyurulan heykellerin tasarımları ise birbirinin aynı. Wonder Woman sol elinde kalkan, sağ elinde ise kılıç veya mızrak tuttuğu bir biçimde modellenmiş.

1/4 ölçekli heykelin boyu 37 inç (94 cm) iken, 1/6 ölçekli olan heykel ise 27 inç (69 cm) boyunda. Ayrıca iki heykelin de Collector ve Exclusive olarak iki farklı versiyonu bulunuyor. Exclusive versiyonlarda ek olarak balta tutan sağ el modellemesi bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykellerin fiyatları ise 450$ ile 610$ arasında değişiyor ve 2022 yılının son çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -