Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHABERLERWeta Workshop: Snyder Cut Darkseid ve Superman Heykellerini Duyurdu!

Weta Workshop: Snyder Cut Darkseid ve Superman Heykellerini Duyurdu!

Weta Workshop, Justice League Zack Snyder’s Cut filminden Darkseid ve Superman karakterlerinin heykellerini duyurdu. 1/4 ölçekli olan heykellerde Superman karakterini filmdeki siyah kostümüyle görürken Darkseid karakterini ise tahtında otururken görmekteyiz.

Superman heykeli 25” (yaklaşık 63.5cm) uzunluğa sahip. Uçmaya hazırlanır bir pozlama ve tahrip olmuş zeminden bir base ile karşımıza çıkan heykel 2 adet değiştirilebilir kafa modellemesi ile gelmekte. İlk kafa modellemesi normal iken ikinci kafa modellemesi gözleri kırmızı bir şekilde modellenmiş. Ayrıca ikinci kafa modellemesinde gözlerde led ışıklandırma da mevcut. 1000 parçayla sınırlı olan bu heykelde pelerin kumaş değil modellenerek yapılmış. Heykelin fiyatı ise 899.99$ olarak açıklandı.

Darkseid heykeli ise tahtında oturur bir pozlama ve tahtından oluşan bir base ile gelmekte. 23” (yaklaşık 58.5cm) uzunluğundaki bu heykel Omega sancağı ile birlikte gelmekte. 39” (yaklaşık 99cm) uzunluğundaki sancağı isterseniz tahtın arkasında sergileyebilirsiniz. 600 parça ile sınırlı olan bu heykelin gözlerinde de led aydınlatmalar mevcut. Heykelin fiyatı ise 1,399.99$ olarak açıklandı.

Superman heykeline buradan ve Darkseid heykeline ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -