Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHABERLERX-Plus: Godzilla: King of the Monsters Ön-Siparişte!

X-Plus: Godzilla: King of the Monsters Ön-Siparişte!

X-Plus stüdyo, Godzilla: King of the Monsters filminden Godzilla heykelini ön-siparişe açtı!

Sizleri bilmiyorum ama Godzilla benim çok fazla ilgimi çeken bir karakter değil. Yine de ilginç bir şekilde beyaz perde de izlemeyi seviyorum. Özellikle eklemli figür olarak piyasada fazlaca bulunan Godzilla, heykel kategorisinde benim gözümü çok çarpan bir karakter değildi.

X-Plus, geçen sene izlediğimiz Godzilla: King of the Monsters filminden 48cm ebatında bir heykel ile Godzilla sevenleri şenlendirmişe benziyor. TOHO Large Kaiju Serisine ait heykel PVC malzeme ile üretilmiş. Sipariş ettiğiniz yere bağlı olarak 162 ila 200 dolar arasında fiyatlandırılmış. Anladığım kadarı ile kargo ve gümrük masrafı ile bu rakam değişken bir hal aldığı için stabil bir rakam belirtmemiş kaynak. 2020 yılının 3. çeyreğinde koleksiyonlarımıza gelecek.


Şahsi fikrim PVC kullanılarak yapılan işçiliği ve gördüğüm kadarı ile boyama işçiliği gayet başarılı. Eklemli figürlerden farklı bir seçenek arayanlar için farklı bir çözüm olabilir.

Ön-Sipariş için: https://www.bigbadtoystore.com/Product/VariationDetails/125584

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -