Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANXM Studio: 1/6 Rebirth Deathstroke Heykelini Duyurdu!

XM Studio: 1/6 Rebirth Deathstroke Heykelini Duyurdu!

Yeni Deathstroke!

Batman’in olduğu evrende çok az kılıç ve silahla haşır neşirdir. Kim mi bu? Tabii ki Deathstroke. XM Studio bu aralar Batman ve düşmanlarının olduğu bir seri çıkartıyorlar bunlardan biri de tabii ki Deathstroke. Daha fazla goy goy yapmadan hemen haberin detaylarına geçiyorum.  

1/6 ölçekle karşımıza geleceği söylenen Deathstroke, konsepti Hive adlı firma tarafından üstlenilmiştir. Tiago Rios’un heykeltraşlığı sayesinde çok güzel bir heykel olacağa benziyor. 1/6 DC Rebirth hattında 2. kötü karakter olacak. Her heykel ayrı ayrı satılacak. Henüz fiyatlandırma konusunda bildiler açığa çıkmadı fakat yeni duyumlar ve haberler aldıkça yayınlamaya devam edeceğiz.  

Bizi Takipte Kalın. 

[foogallery id=”21926″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Last of Us İlk Sezon Değerlendirmesi

0
Çıktığı günden beridir oyun dünyasını kasıp kavuran ve yıllar içerisinden bir video oyunu klasiğine dönüşen The Last of Us, 2020'deki devam oyunundan aldığı rüzgarla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -