Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaHABERLERXM studios: Bumblebee Heykeli (Ön-inceleme)

XM studios: Bumblebee Heykeli (Ön-inceleme)

Merhaba Arkadaslar,

XM studios’dan bir haber ile geliyorum. XM studios daha önceden Megatron ve Optimus Prime ile beni kendilerine hayran bırakmışlardı. Simdi ise Bumblebee’yi bize sunuyorlar. Heykelin resimleri gecen hafta yayınlandı ve 1/10 ölçeğinde olacak. Bu heykelde Bumblebee ve exo-suit içinde Spike’i birlikte pozlanmış olarak göreceğiz.

Kendine özel filmi de çıkan, önümüzdeki sene ikinci filmi de çıkacak olan Bumblebee bu ara gerçekten çok popüler. Neyse ki bu heykelde görsel olarak çizgi filmlerindeki halini seçmişler ve gerçekten de harika gözüküyor. XM studios daha önceki heykellerinde olduğu gibi bu Bumblebee ile de detay ve isçilik konusunda ne kadar iyi olduklarını gösteriyorlar. Porselenden yapılmış bu heykelde Bumblebee iki değişik kafa seçeneği ile geliyor ve gözlerindeki ışık efektide güzel bir dokunuş olmuş. Bonus olarak VW Beetle’a dönüşmüş hali de sunuma eklenmiş.

Bumblebee’yi resimlerde de gördüğünüz gibi yalnız bırakmamışlar ve en iyi dostu Spike Withwicky ile birlikte sunmuşlar. Açıkçası hem araba halinin olması hem de Spike’in olması bana biraz fazla gibi geldi. Spike’a yada araba halindeki Bumblebee’ye sanki daha farklı bir şey eklemiş olasalar da yalniz yapsalar daha mi iyi olurdu? Hatta Spike yerine yerde bir kaç parçaya ayrılmış Decepticon olsa daha iyi olmaz miydi? Bunu sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Transformers sevenler için çok heyecan yaratacak bu heykelin ön siparişleri birkaç gün önce başladı ve Ocak 2020’ye kadar sürecek Fiyat konusuna burada girip hem sizi hem de kendimi üzmek istemem ama XM Studios’un sunduğu el isçiliği ve siparişe özel yapımlarından dolayı anlayın ki cep yakacak türden.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -