Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaHABERLERXM studios: Bumblebee Heykeli (Ön-inceleme)

XM studios: Bumblebee Heykeli (Ön-inceleme)

Merhaba Arkadaslar,

XM studios’dan bir haber ile geliyorum. XM studios daha önceden Megatron ve Optimus Prime ile beni kendilerine hayran bırakmışlardı. Simdi ise Bumblebee’yi bize sunuyorlar. Heykelin resimleri gecen hafta yayınlandı ve 1/10 ölçeğinde olacak. Bu heykelde Bumblebee ve exo-suit içinde Spike’i birlikte pozlanmış olarak göreceğiz.

Kendine özel filmi de çıkan, önümüzdeki sene ikinci filmi de çıkacak olan Bumblebee bu ara gerçekten çok popüler. Neyse ki bu heykelde görsel olarak çizgi filmlerindeki halini seçmişler ve gerçekten de harika gözüküyor. XM studios daha önceki heykellerinde olduğu gibi bu Bumblebee ile de detay ve isçilik konusunda ne kadar iyi olduklarını gösteriyorlar. Porselenden yapılmış bu heykelde Bumblebee iki değişik kafa seçeneği ile geliyor ve gözlerindeki ışık efektide güzel bir dokunuş olmuş. Bonus olarak VW Beetle’a dönüşmüş hali de sunuma eklenmiş.

Bumblebee’yi resimlerde de gördüğünüz gibi yalnız bırakmamışlar ve en iyi dostu Spike Withwicky ile birlikte sunmuşlar. Açıkçası hem araba halinin olması hem de Spike’in olması bana biraz fazla gibi geldi. Spike’a yada araba halindeki Bumblebee’ye sanki daha farklı bir şey eklemiş olasalar da yalniz yapsalar daha mi iyi olurdu? Hatta Spike yerine yerde bir kaç parçaya ayrılmış Decepticon olsa daha iyi olmaz miydi? Bunu sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Transformers sevenler için çok heyecan yaratacak bu heykelin ön siparişleri birkaç gün önce başladı ve Ocak 2020’ye kadar sürecek Fiyat konusuna burada girip hem sizi hem de kendimi üzmek istemem ama XM Studios’un sunduğu el isçiliği ve siparişe özel yapımlarından dolayı anlayın ki cep yakacak türden.

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -