Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERYeni Diamond Select Toys Ürünleri Stoklarda!

Yeni Diamond Select Toys Ürünleri Stoklarda!

Favori markalarımızdan biri olan Diamond Select Toys yeni ürünlerinin stoklarda olduğunu duyurdu. Yeni ürünler arasında Westworld, Marvel ve Star Wars’dan parçalar görüyoruz.

Westworld Aksiyon Figürleri İkinci Seri

Westworld’e HBO’nun başarılı TV dizisinden alınmış karakterle geri dönüyoruz. Dizi için önemli karakterlerden Bernard, Teddy ve Clementine bu seriyi oluşturuyorlar. Her figür eklemli ve yanlarında karakterleri tamamlayacak aksesuarları ile geliyor. Her figür yaklaşık olarak 7 inç(yaklaşık 17.8 cm) boyutunda. Figürler Eamon O’Donoghue tarafından tasarlandı ve Gentle Giant tarafından modellendi. Adet fiyatı $20.

Westworld_Series2

 

Avengers Endgame Rocket Racoon 1/2 Ölçek Büst

Avengers’ın en kısa üyesi DST’den büyük bir büst hakkı kazanmış. 8 inç(yaklaşık 20.3 cm) uzunluğunda olan yarım ölçü büst karakterin Endgame’deki görünüşüne göre dizayn edildi. 1000 adet ile sınırlı olan heykel, adet numaralı, orijinallik belgesi içeren kutusu ile birlikte geliyor. Büst Joe Allard tarafından dizayn edildi ve Rocco Tartamella tarafından modellendi. Ürünün fiyatı $120.

ROcket1

 

Marvel Animated X-Men Magneto Büstü

X-Men’in animasyonuna uygun şeklinde modellenmiş X-Men büst serisi Magneto ile yelpazesini genişletmeye devam ediyor. 6 inç(yaklaşık 15.25 cm) uzunluğunda Resin büst çizgi filmde ki görüntüsüne uygun olarak yapılmış. 3.000 parçayla limitli ürün içinde orijinallik belgesi içeren sertifikalı kutu ile birlikte geliyor. Ürünün fiyatı ise $60 olarak belirtilmiş.

MagentoAnimatedBust

Star Wars Rise Of Skywalker 1/2 Ölçek Kylo Ren Büstü

Bu yarım ölçek büst filmden çıkmış gibi detaylı yapılmış. Kylo Ren’in filmde ki maskeli görüntüsünden uyarlanmış olan büst yaklaşık 10 inç(25.4 cm) uzunluğunda. Kylo Ren’in maskesinde ki kırılmış parçaların detayları da oldukça güzel olmuş. 1.000 adet sınırlı bu ürün diğer ürünler gibi orijinallik sertifikası ile geliyor. Ürün Joe Allard tarafından tasarlandı ve Rocco Tartamella tarafından modellendi. Büstün fiyatı ise $150.

 

StarWarsL3D_KyloRen1

 

 

Bugünlük benden bu kadar sevgili FSD okurları. En güncel haberler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -