Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Yeni Toys”R”Us Özel: Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Fotoğraf: Marvel Legends

AKSİYON FİGÜR

Yeni Toys”R”Us Özel: Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Yeni Toys”R”Us Özel Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Oyuncak fuarında gözüken bu fotoğraflar, başta ben olmak üzere, Marvel figürleri biriktiren herkesi heyecanlandırdı. Henüz fotoğraflar dışında sızan veya açıklanan resmi bir bilgi yok fakat birkaç teori ve tahmini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yeni Toysrus Özel Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Yeni Toysrus Özel Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

İlk olarak, Mjolnir ile birlikte gözüktüğü fotoğraftan anlayacağımız üzere bence kutu içindeki sentinel figürü hem 6 inç hemde 3.75 inç figürler içinde olabilir. Sebebi ise tamamen sentinelin büyük bir karakter olması ve iki türlü de koleksiyoncuların sevineceğini düşünüyorum çünkü Legends açısından henüz bir sentinel figürü görebilmiş değiliz. En son ToyBiz zamanında BAF figürü olarak çıkan sentinel figürünü günümüzde toplamak veya bulmak hem çok zor hem de çok pahalı olduğundan çoğu koleksiyoncu bu kutudakinin 6 inç figürlere uyumlu bir sentinel çıkmasını istiyor gibiler. Onun dışında normal Legends kutu tasarımından farklı bir tasarım görüyoruz. Kutunun sol üst köşesindeki kutucukta, sentinel ile birlikte Wolverine kafasını da görüyoruz. Bu da acaba kutunun içinden bir tane de “Days of Future Past döneminden gelme bir Wolverine figürü mü çıkacak ?” sorusunu bize sorduruyor. Son 2 yılda X-Men adı altında baya bir figür çıkaran Hasbro Legends tarafından bu yıl için de bir tanede Apocalypse BAF figürünün çıkacağını biliyoruz.Yoksa bu yıl X-Men figürlerinin tavan yaptığı yıl olabilir mi ? Bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

Gelecek Diğer X-Men Figürleri ?

Onun dışında bu yıl, marvel legends x-men figürler tarafında şu anlık bildiğimiz bir seri daha bulunuyor. Bu serideki göze çarpan şey ise, serideki figürlerin görünüşünün tamamen, doksanlı yıllardaki X-Men Animated serisindeki gibi olması. Ve, bu bizi daha da heyecanlandıran bir durum oluyor. Nedeni ise çoğu X-Men hayranının en sevdiği yapım olarak hala birinci sıradaki yerini koruyor olması. X-Men toplayan koleksiyonerlerde, kendi çabalarıyla olsun, başkalarının yardımları ile olsun, hep o çizgi dizideki gibi figürler yapmaya çalışıyorlardı ve Hasbro sonunda bunu fark etti. Ve adeta, son 2 yıl ve 2018’de de üzerimize bir sürü güzel ve bir o kadar da çeşitli X-Men figürleri çıkartmaya başladı. Umarım sıkıntısız bir süreç olur ve her koleksiyoner istediği X-Men koleksiyonuna sahip olur. Bir de gelişmeler için takipte kalın diyorum.

Diğer Hasbro ürünleri için: https://www.hasbro.com/en-us/brands/marvel

 

Yeni Toysrus Özel Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Yeni Toysrus Özel Marvel Legends X-Men Figürü Ortaya Çıktı!

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top