Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERYeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Sideshow Collectibles yeni Star WarsGeneral Obi-Wan Kenobi Mythos heykelini ön siparişe açtı. Sideshow Mythos serisinde ikonik Star Wars karakterlerinin heykellerini ikonik pozlamalar ile koleksiyonerlere sunuyor. Darth Maul, Assaj Ventress gibi heykelerin bulunduğu bu seriye General Obi-Wan Kenobi heykeli de eklendi.

17.5 inç (yaklaşık 44.5 cm) uzunluğundaki figür elinde ışın kılıcı ile üstünde yok edilmiş bir Super Battle Droid bulunan bir standın üstünde duruyor. Heykelin pelerini gerçek kumaştan yapılmış ve pelerinin içinde daha rahat pozlanabilmesi için ince demirler bulunuyor. Heykelin yanında klasik ve Clone Phase 1 Trooper Kaskı olmak üzere 2 farklı Obi-Wan portresi bulunuyor.

Obi-Wan Mythos heykelinin fiyatı $585 olarak belirlenmiş. Heykel şu an ön-siparişe açık durumda ve heykel 2021 yılının Temmuz ve Eylül ayları arasında çıkacak.

Figürü detaylı bir şekilde incelemek isterseniz paylaştığımız fotoğraflara göz gezdirebilirsiniz.

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Bu günlük bizden bu kadar. Yeni haberler geldikçe sizler ile paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -