Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERYeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Sideshow Collectibles yeni Star WarsGeneral Obi-Wan Kenobi Mythos heykelini ön siparişe açtı. Sideshow Mythos serisinde ikonik Star Wars karakterlerinin heykellerini ikonik pozlamalar ile koleksiyonerlere sunuyor. Darth Maul, Assaj Ventress gibi heykelerin bulunduğu bu seriye General Obi-Wan Kenobi heykeli de eklendi.

17.5 inç (yaklaşık 44.5 cm) uzunluğundaki figür elinde ışın kılıcı ile üstünde yok edilmiş bir Super Battle Droid bulunan bir standın üstünde duruyor. Heykelin pelerini gerçek kumaştan yapılmış ve pelerinin içinde daha rahat pozlanabilmesi için ince demirler bulunuyor. Heykelin yanında klasik ve Clone Phase 1 Trooper Kaskı olmak üzere 2 farklı Obi-Wan portresi bulunuyor.

Obi-Wan Mythos heykelinin fiyatı $585 olarak belirlenmiş. Heykel şu an ön-siparişe açık durumda ve heykel 2021 yılının Temmuz ve Eylül ayları arasında çıkacak.

Figürü detaylı bir şekilde incelemek isterseniz paylaştığımız fotoğraflara göz gezdirebilirsiniz.

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Yeni Sideshow General Obi-Wan Kenobi Mythos Heykeli!

Bu günlük bizden bu kadar. Yeni haberler geldikçe sizler ile paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -