Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Yer6 Store’dan 2. El Figür Pazarı Organizasyonu

Fotoğraf: Figürcünün Seyir Defteri

AKSİYON FİGÜR

Yer6 Store’dan 2. El Figür Pazarı Organizasyonu

Kültüre sahip çık!

Sevgili okuyucular merhaba. Bu sefer karşınıza bir haber ve duyuru ile çıkalım dedik habercilik sevgisini de içine katarak. Ülkemizde de son zamanlarda artık sevilen ve sayılan, kimisine göre uğraş, kimisine göre hobi, kimisine göre ciddi bir iş olan figür koleksiyonculuğu için birçok yerde dükkanlar açılmıştı, internette siteler açılmıştı ve sosyal medyalarda gruplar kurulmuştu. İşte artık bunlara bir de figür pazarları eklenmişti son dönemlerde.

Şimdi de bunlardan birisini 17 Mart Cumartesi günü ve 18 Mart Pazar günü gerçekleşecek. Bu organizasyonu yapacak mekanın ismi de. Yer6 Store ve hem bir mağaza hem de bir cafe tarzı güzel, küçük ve sevimli bir mekan. Bir şeyler yiyip içebileceğiniz ve isterseniz istediğiniz tasarımları da kıyafet olarak bastırtabilirsiniz.

Beşiktaş semtinde bulunuyor yerleri. Abbasağa Parkı‘nın hemen dibinde. Abbasağa Parkı‘nın G kapısı ile karşı karşıya yerleri. Oradaki parka gelirseniz, kime sorsanız gösterirler.

Bu organizasyonda tabii ki de figürler ön planda olacak. Popüler figürler, nadir figürler ve aradığınız figürler de belki orada olacak. O yüzden hazırlıklı gelmenizde mutlaka fayda var. Tabii bir de efsane koleksiyoncularla da tanışacaksınız. Çekilişler de olacak. Belki sürpriz figürler de kazanabilirsiniz. Şahsen benim de ve birçok koleksiyoncunun da katılacağı etkinliğe mutlaka bekleriz sizleri de.

Mekan: Yer6 Store

Adres: Abbasağa Mah. Maşuklar Yokuşu No:91 34022 Beşiktaş / İstanbul

İletişim: merhaba@yer6store.com / 212 236 9999

Etkinlik: 17 Mart Cumartesi – 18 Mart Pazar günleri saat 11.00’de başlayacak.

 

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top