Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜYerli Üreticimiz Kilink Custom'dan Teoman Figürü Geliyor!

Yerli Üreticimiz Kilink Custom’dan Teoman Figürü Geliyor!

Yerli figür üreticimiz olan Kilink Custom‘dan limitli Teoman figürü geliyor. Orkun Tunç‘un projesi olan bu figürde Teoman’ın o dönemi yaşayan herkesin kulağında yer etmiş olan şarkısı “Renkli Rüyalar Oteli” adlı şarkısının albüm kapağında yer alan Teoman’ın ikonik duruşunun aksiyon figürüne uyarlanışı resmediliyor.

Figürün kutu tasarımı bir hayli hoş. Teoman kendi paylaşımında “Figürün içinde olduğu kutu bu yatağın hemen yanında duran ahşap çekmecelerinden biri gibi” sözcükleriyle bize tarif etti.

Figürün yanında bizi güzel iki sürpriz de bekliyor. ilki figürün edisyon numarasına göre “Renkli Rüyalar Oteli” oda anahtarlığı ikincisi ise Teoman’ın ıslak imzalı sertifikası olacak.

Figürün boyu ise 3.75(9.5cm) uzunluğunda olacak Bu özel edisyonun 17 adet sınırlı üretimi olacak. Figürün fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil fakat detaylar geldikçe paylaşacağız.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -