Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaLİSTELERYılbaşında Sevdiklerimize Alınabilecek Koleksiyon Ürünleri

Yılbaşında Sevdiklerimize Alınabilecek Koleksiyon Ürünleri

Merhabalar sevgili FSD okurları. Malumunuz yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşıyla birlikte sevdiklerimizle hediyeleşmeler de geliyor demektir. Bu yazımızda sizler için sevdiklerinize yılbaşında alınabilecek koleksiyon ürünlerinden birkaçını derleyeceğiz. Eğer aklınızda hâlâ bir hediye yoksa umarız ki önerdiklerimiz işinize yarar.

1– Şahsen benim çok tatlı bulduğum figürler olan Funko POP! ürünleri şahane hediyeler olabilir. Özellikle Noel temalı ürünleri yıl başında mükemmel hediyeler haline geliyor. Sevdiğiniz karakterleri Noel temasıyla süslenmiş olarak görmek gerçekten çok keyif verici.

 

2–  Özellikle 1/12 ölçekli figürlere meraklı sevdikleriniz için, Hasbro: Black Series Noel temalı figürlerine bakabilirsiniz. Santa kostümü giymiş bir stormtrooper almayı kim istemez?

 

3– Benim için yılbaşının vaz geçilmezi olan, 1990 yapımı Home Alone (Evde Tek Başına) filmini bilmeyeniniz yoktur. Özellikle çocukluğu o döneme denk gelenler için bu filmin yeri bende olduğundan daha değerlidir. NECA da böyle düşünmüş olacak ki, seriden 3 karakterin figürünü çıkarttı. Açıkçası ben yılbaşında bu figürlerin bana hediye edilmesini çok isterim.

 

4– 1988 yapımı olan ve başrolünde Bruce Willis‘in oynadığı Die Hard (Zor Ölüm) filminin birçok hayranı var. Çevrenizde bu filmin hayranı varsa, A Die Hard Christmas kitabı çok tatlı bir hediye tercihi doğrusu. Brooklyn Nine-Nine dizisinde Jake Peralta karakterinin yaptığı göndermeler için alınabilecek tatlı bir hediye bile olabilir.

 

5– Yılbaşı günlerinin vazgeçilmez animasyonlarından biri de şüphesiz ”Nightmare Before Christmas” animasyonudur. Bildiğiniz gibi filmlerle bağdaşmış karakterler vardır. Godfather’da Vito Corleone neyse, Star Wars’da Darth Vader neyse, bu filmde de Jack Skellington karakteri odur.

Jack Skellington figürünü hediye etmek isterseniz de Beast Kingdom’un ürettiği 1/9 ölçekli Santa Jack Skellington figürü çok güzel bir tercih olacaktır.

 

6– Her yaştan bireyin ilgi odağı olan Lego, normal zamanlarda da çok mutlu eden bir hediyedir. Fakat Lego’nun ürettiği yılbaşı takvimleri, yılbaşı ve Noel için benzersiz hediyeler haline gelmekte. 24 adet kapının ardında birbirinden farlı Lego minifigürleri ve yapı taşları bulunmakta.

İster Star Wars, ister DC, ister Marvel sevin hiç fark etmez. Her seri için farklı bir takvim mevcut. Tek sıkıntı kapıları açmak için üstünde yazılı olan günü mü bekleyeceksiniz yoksa sabırsızlanıp tek seferde hepsini açacak mısınız sorusu.

 

7– Noel denilince Grinch’i unutmak nasıl mümkün olabilir değil mi? Noel’i çalmayan çalışan Grinch’i yılbaşında izlemek çok keyifli. Ama hem izleyip hem de hediye egmek daha da keyifli.

Birçok farklı modellemeye ve heykele olan karakterin ürünleri müyhiş birer hediye haline gelebilir. Bizim seçtiğimiz ürün ise Enesco’nun The Grinch Undecorating Tree heykeli oldu.

 

8– 1989 yapımı olan komedi filmi National Lampoon’s Christmas Vacation filminden Santa Clark figürü gayet yerinde bir tercih olabilir. NECA’nın ürettiği figür 1/12 ölçekli. Sevdiklerinizden bu ölçeği toplayanlar varsa bir bakmanızda fayda vardır 😉


FSD’yi Destekle!

Figürcünün Seyir Defteri’ni tüm platformlarda desteklediğin için çok teşekkür ederiz! =)

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

DC Evreninin En Önemli Süper Kahraman Takımları

0
Bir elin nesi var, iki elin sesi var demiş atalarımız. Çizgi roman okurları en sevdikleri kahramanları aynı cephede sırt sırta savaşırken görmek istediklerini belirttiler...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -