Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜZombo Figürü NECA'dan Geliyor!

Zombo Figürü NECA’dan Geliyor!

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Rob Zombie, San Diego Comic-Con 2022‘de bir sürpriz yaptı ve yeniden çektiği The Munsters filminden “Zombo” karakterinin figürünü duyurdu.

NECA Booth Exclusive Zombo figürü 8″ (20cm) yüksekliğinde ve yanında bir de “Crumble Creature Crackers” geliyor. Ayrıca figürler sadece San Diego Comic Con‘dan satın alınabilecek. Maalesef ülkemizden ulaşmak mümkün değil. Ancak koleksiyonerler satın aldıktan sonra internette satışa çıkarırsa ulaşabileceğiz gibi duruyor.

Zombo Figürü

The Munsters, 1964 yılında yayımlanmış bir korku dizisiydi. Rob Zombie ise yeniden çevrim filmi bir Cadılar Bayramı filmi olarak hazırlıyor. Filmle ilgili net bir vizyon tarihi açıklanmasa da Cadılar Bayramı’nda yani Ekim 2022’de vizyona gireceğini söyleyebiliriz.

The Munsters (2002) - Sahne


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK

► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -