Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜZombo Figürü NECA'dan Geliyor!

Zombo Figürü NECA’dan Geliyor!

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Rob Zombie, San Diego Comic-Con 2022‘de bir sürpriz yaptı ve yeniden çektiği The Munsters filminden “Zombo” karakterinin figürünü duyurdu.

NECA Booth Exclusive Zombo figürü 8″ (20cm) yüksekliğinde ve yanında bir de “Crumble Creature Crackers” geliyor. Ayrıca figürler sadece San Diego Comic Con‘dan satın alınabilecek. Maalesef ülkemizden ulaşmak mümkün değil. Ancak koleksiyonerler satın aldıktan sonra internette satışa çıkarırsa ulaşabileceğiz gibi duruyor.

Zombo Figürü

The Munsters, 1964 yılında yayımlanmış bir korku dizisiydi. Rob Zombie ise yeniden çevrim filmi bir Cadılar Bayramı filmi olarak hazırlıyor. Filmle ilgili net bir vizyon tarihi açıklanmasa da Cadılar Bayramı’nda yani Ekim 2022’de vizyona gireceğini söyleyebiliriz.

The Munsters (2002) - Sahne


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK

► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -